KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12471060
nr 1247 1060
Oscar Hernandez Soriano
(1944-2007), Spanien
Oljemålning, "Mor & Dotter", Signerad. Olja på duk, 68x60
Utrop:
1.000 kr
Såld:
500 kr
måndag 8 april 2019
kl 20:12:11
8/4 19:48:11
Oscar Hernandez Soriano
Läs mer om Oscar Hernandez Soriano